koszulka lycre z własnym nadrukiem

Koszulka lycre z własnym nadrukiem i do tego full print? Idealnie trafiłeś. Projektujemy nadruki na koszulki, a sam wydruk zlecamy zaprzyjaźnionej firmie. Dlatego jeśli szukasz koszulki lycre z pełnym zadrukiem to chętnie pomożemy stworzyć Ci projekt i zlecić do wykonania.

Poniżej przedstawiamy przykładowy projekt koszulki wykonanej dla instruktorów ze szkoły wind&kite Surf brother. Jak Wam się podobają? Kolorystyka nawiązuje do kolorów firmy – róż w połączeniu z różnymi odcieniami niebieskiego. Bardzo dobrze rzucająca się w oczy, a do tego wykonana z elastanu 8% i poliester 92 %. Co myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

koszulka lycre z własnym nadrukiem

Koszulka lycre z własnym nadrukiem – projekty koszulek

Wykonujemy projekty koszulek zarówno full print, jak i zwykłych – czyli przód, tył lub rękawy. Wszystko zależy od Twoich wymagań. Rodzaj materiału również dobierzemy pod kątem przeznaczenia. Tym razem koszulki miały za zadanie być rzucające się w oczy i trudne do zniszczenia przez wodę (sól morska) i słońce (non stop wystawione na działanie promieni słonecznych). Poniżej wersja koszulek wykonana dla bosmanów. Założeniem wykorzystania przez nas innego koloru było zdecydowane odróżnienie Bosmanów od Instruktorów. Dlatego w koszulkach instruktorskich dominuje róż, a tutaj pomarańcz. Wszystkie kolory jak najbardziej pozytywne i kojarzące się z wakacjami.

Poniżej prezentujemy także koszulki jak wyglądają na etapie projektu. Oprócz koszulek z rękawami instruktorskich stworzyliśmy koszulki z rękawami dla bosmanów, koszulki bezrękawniki, a także plastrony/koszulki bezrękawniki dla najmłodszych kursantów szkółki. Wszystko po to by rzucali się w oczy.

Projekty koszulek z nadrukiem – koszulki wodoodporne z nadrukiem

Projekty przedstawiają pełen zakres realizacji koszulek. Cztery różne warianty. Część wykonana z elastan 8% i poliester 92 %, a część poliester 100 % – jak w przypadku koszulek termoaktywnych. Dodatkowo koszulki/ plastrony dziecięcie z pełnym nadrukiem dodatkowo dziurkowane.

Wszystkie materiały odporne na działanie promieni słonecznych oraz słonej wody. Udało się!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio – tutaj, gdzie znajdziecie również inne nasze realizacje. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Tagi: koszulka lycre z nadrukiem, projekty koszulek full print, lycre full print, koszulki z własnym nadrukiem, kaszulki z nadrukiem full print, pełen zadruk koszulki sportowej, koszulka lycre windsurfing z własnym projektem.

Leave a Reply