Jesteśmy ekipą pasjonatów z województwa pomorskiego. Od wielu lat zajmujemy się nagrywaniem filmów weselnych oraz fotografią ślubną. Nie ma dla nas przeciwności. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę dzięki czemu cieszymy się z zadwolonych klientów. A to dla nas największa satysfakcja. Zadowolenie pary młodej i jej najbliższej rodziny, która zasiądzie do filmu, zdjęć…

Kamerzysta wesele trójmiasto

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w zakładce Oferty lub przejrzenia naszych realizacji filmowych – wideo w zakładce Portfolio. Specjalizujemy się w nagrywaniu filmów weselnych oraz innych uroczystości rodzinnych. Nasze biuro znajduje się w Chałupach na Półwyspie Helskim. Jednak nagrywamy w całym województwie pomorskim. Poza nie również się ruszamy. Nie problem dla nas się spotkać i obgadać szczegóły we wcześniej ustalonym terminie i miejscu. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uszczęśliwiać innych upamiętniając te wspaniałe chwile. Kamerzysta to dość potoczne słowo, jednak z reguły tak nazywa się operatora kamery, który zapisuje obraz na weselach. My jednak nie obrazimy się, jeśli nazwiesz nas kamerzystą. Nagrywamy wesela nie tylko w dużych miejscowościach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, czy Reda, ale także Władysławowo, Puck, Hel, Jastrzębia Góra, Kartuzy, Kościerzyna. I oczywiście innych też. Jest wiele pięknych miejsc, które moglibyśmy polecić. Tak samo Dj-ów weselnych i zespoły. Odezwijcie się do nas, a na pewno znajdziemy wspólny język. Zapraszamy!

Fotograf na wesele gdańsk gdynia wejherowo

Jeśli szukacie dobrego fotografa na wesele to właśnie go znaleźliście. Obecnie wiele osób uznaje się za fotografa, gdy tylko otrzyma na komunię aparat fotograficzny. Czasami to wystarcza, jednak w wielu przypadkach trzeba poświęcić wiele czasu na naukę oraz zebranie doświadczenie. Zrobienie dobrego zdjęcia to nie tylko uchwycenie dobrej ostrości ale złapanie odpowiedniej chwili i bycie przygotowanym na to, że za chwilę coś się wydarzy. Piszą to myślę o weselu, gdzie pomimo tego, że wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik – to jednak wujek wyskoczy z prezentem i zaskoczy wszystkich. A to wypuści balony, a to fajerwerki, a to ekstra piosenka lub coś zupełnie innego szalonego. Fotograf weselny czy fotograf ślubny musi być doświadczony. My na swoim koncie mamy już wiele wesel, ślubów, komunii dzięki którym wypracowaliśmy już schemat swojej pracy ale i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, których dostarcza nam każego dnia choćby natura. Którą również uwielbiamy fotografować, a potrafi zaskakiwać przeróżnymi anomaliami. Zapraszamy do sprawdzenia naszego potrfolio, a także oferty. Fotograf weselny trójmiasto. Zapraszamy!

Fotograf ślubny czy kamerzysta? Film czy zdjęcia na weselu?

Pewnie jakiś czas temu on Ci się oświadczył, albo ona powiedziała „tak”. Teraz zastanawiacie się czy na swoje wesele wynająć kamerzystę, czy fotografa. Odwieczne pytanie pary młodej i zakochanych. Mówi się, że film obejrzysz raz, a zdjęcia kilka razy. Nieprawda! Nic bardziej mylnego. Kiedyś rzeczywiście można było się z tym zgodzić ponieważ nagrywało się na kasetach VHS, które nie sprawiały najwięcej problemów ale trzeba było mieć odtwarzacz kaset VHS oraz kasety zawsze się walały po domu. Obecnie każdy posiada czy to komputer, czy laptop. Po otrzymaniu filmu zrzucamy pliki na dysk i oglądamy gdy tylko zechcemy. Również możemy zrzucic na tableta czy telefon i pokazywać komu i gdzie tylko chcemy. Płyta jeśli jest dobrze przechowywana to również gwarantuje trwałość i wysoką jakość. Tak więc dzięki filmowi można się cieszyć momentami, których nie otrzymamy na filmie. Jednak nie każdy chce siedzieć 2 godziny i oglądać film… wiec ten wybierze zdjęcie. Zdjęcia wyciągamy z szuflady i przy kawie, wspólnej uroczystości czy podczas spotkaniu pokazujemy fotografie. Bardziej praktyczne.. albo i nie. My widzimi zalety w obu rozwiązaniach. Zarówno film jak i zdjęcia są obecnie bardzo potrzebne. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Tagi do artykułu: kamerzysta weselny, wesele kamerzysta, fotograf weselny, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny, kamerzysta trójmiasto, fotograf trójmiasto, fotograf wejherowo.

 

Leave a Reply