Trójmiasto i województwo pomorskie oferuje szeroki zakres wyboru spośród przeróżnych fotografów od tysiąca złotych po kilka tysięcy za usługę. Od początkujących do naprawdę profesjonalnych operatorów kamery.

Pierwsze co powinno decydować o wyborze fotografa czy też kamerzysty to jednak nie cena, a podejście do pracy, punktualność i całokształt wykonania. Czasami nawet decydujący nie musi być aspekt sprzętu jaki fotograf posiada, bowiem to fotograf “decyduje” o tym jakie zdjęcie zrobić i jak je zrobić, i jakie ustawienia wybrać.

Fotograf na wesele Gdańsk, Gdynia, Sopot – Kogo wybrać?

Czy zastanawiałeś się jakie zdjęcia Ci się najbardziej podobają i których oglądanie daje Ci największą radość i satysfakcję? Wybrany przez nas fotograf musi odpowiadać naszym gustom. Nie z wyglądu ale z tego jakie zdjęcia robi i jak je przerabia. Jedna Para Młoda woli zdjęcia rustykalne – z dużym natężeniem brązu i ciemnej zieleni, inni mocno pokolorowane i wycieniowane, wręcz jakby z bajki, a jeszcze inni wolą piękny, ładny kadr bez obróbki kolorystycznej – sto procent naturalność. Dlatego wszystko zależy od naszych własnych upodobań. Dobry fotograf ślubny w trójmieście nie będzie miał problemu by przerobić na kolor przez nas wybrany, czy dodanie trochę więcej cienia, kontrastu itp.

Fotograf ślubny Wejherowo, Reda, Władysławowo, Puck – Co dalej?

Położyłem zdjęcie z bajki i rustykalne obok siebie. Razem wybraliśmy te, które bardziej Wam się podoba. Co dalej? Miło byłoby poznać opinię o fotografie czy kamerzyście. Czy jest godny polecenia, czy dobrze się z nim współpracuje, czy jest punktualny, czy da się z nim dogadać. Wydają się to być proste i oczywiste punkty przy wyborze usług weselnych – nie tylko jeśli chodzi o fotografa na wesele ale i innych firm jak kamerzysty, kwiaciarni, dekoratorki…

Fotograf weselny pomorskie trójmiasto – Ostatni krok.

Ostatni element to ten od którego często zaczynamy czyli cena. Ile powinniśmy zapłacić za fotografa czy kamerzystę? Cennik fotografa weselnego to zakres od jednego tysiąca do 6 tysięcy złotych nawet na rynku w trójmieście. Jeden podchodzi do tego hobbystycznie, dla innego to praca, jeden robi to dobrze, inni po prostu źle, jeden jest godny polecenia, inny nie…. Dlatego warto określić swój budżet, który nie tyle co chcemy ale możemy przeznaczyć i również to wziąć pod uwagę. Oczywiście – nie zawsze cena jest adekwatna do umiejętności. Warto raz jeszcze wrócić wtedy do punktu numer dwa i opinii o fotografie. 

Tagi artykułu: 

wesele studio alladyn, kamerzysta trójmiasto, fotograf trójmiasto, kamerzysta pomorskie, fotograf pomorskie, fotograf weselny, kamerzysta weselny, kamerzysta na ślub, fotograf wesele, cennik kamerzysta, cennik wesele, sesje zdjęciowe pomorskie, plener poślubny, studio alladyn.

Leave a Reply