Pierwszym bardzo ważnym elementem przy organizacji ślubu i wesela to wybór odpowiednich zaproszeń. Być może to nie one decydują o tym kto pojawi się na naszym weselu ale zachęcają do podjęcia decyzji i mówią wiele o tym jak będzie.

Rynek projektów zaproszeń ślubnych jest ogromny. Znajdziemy wiele firm i sklepów, gdzie wybierzemy spośród dziesiątek, a nawet setek projektów graficznych nie tylko winietek na wesel ale właśnie zaproszeń weselnych. Dodatkowo firmy gwarantują ładne opakowania, na pięknym materiale i ozdobione.

Zaproszenie ślubne – PROJEKT

Jakie powinno zaproszenie ślubne? Zaproszenie ślubne musi zachęcać do przyjścia. Musi być proste – zawierać informacje takie jak: kto zaprasza, gdzie i kiedy odbędzie się wesele, kogo zaprasza. Bardzo ważne pytanie stawiane często sobie – czy zapraszać tylko dorosłych czy z dziećmi? Wesele z dziećmi czy bez? Czy Para Młoda preferuje prezenty czy pieniądze, czy chce dostać kwiaty, czy może wino, misie na cele charytatywne albo popularne kupony lotto. Ważne by zaproszenie było czytelne. Musi dać proste informacje, nie może być skomplikowane. Jeśli chodzi o grafikę – powinno przykuwać uwagę ale być zarazem delikatne – bo takie z reguły jest wesele. No chyba że robisz je w jaskini, pod wodą, podczas skoku na spadochronie czy na torze wyścigowym. Zaproszenie musi być jak wesele. Jeśli wesele jest tradycyjne, dominują białe kwiaty to niech i takie subtelne i delikatne będzie wesele. Jeśli planujesz pójść w klimat rustykalny – drewno i głęboka zieleń – zrób zaproszenie na drewnie.

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam trochę o swoich planach a chętnie doradzimy i podpowiemy!

Tagi artykułu:

Zaproszenie weselne, zaproszenie na ślub, zaproszenie projekt, projektowanie graficzne, porjekty studio alladyn, projekty trójmiasto.

Leave a Reply