Gratulacje!💞

Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie „Wielka Miłość”💞. Bardzo ciężko było nam wyłonić zwycięzców bowiem chodzi tutaj o tak ważną rzecz w życiu każdego człowieka jaką jest miłość. Nie ma większej wartości i zdjaemy sobie sprawę, że każdy kto posiada tę jedną, jedyną drugą osobę – jest wygranym, ale by rozdać nagrody musieliśmy wybrać…

Postanowiliśmy, że pierwsze miejsce zajmie najważniejsza wartość w życiu człowieka jaką jest drugi człowiek i rodzina, drugie miejsce – słodziak, przytulasek i największy przyjaciel człowieka – w tym przypadku piesek, i trzecie miejsce – miłość do pasji, a w połączeniu z drugą osobą mającą tę samą pasję – moze dać dawkę wybuchową.

❤ 1 miejsce – Rodzina – Mąż i dziecko -Klaudia Suckrau
❤ 2 miejsce – Słodkie oczy i piesek – Klaudia Rich
❤ 3 miejsce – Pasja i druga osoba – Magdalena Rybka Kolipka

🖌 Zwycięzców prosimy o kontakt w terminie do 3 dni roboczych ze Studio Alladyn przez portal Facebook i podesłanie w wiadomości prywatnej przez Facebook niezbędnych informacji dot.: danych teleadresowych do wysłania nagrody, dla kogo ma być koszulka (np. męża), rozmiar koszulki (np. L) , hasło na koszulkę (np. „Kocham Cię głuptasie”) oraz ewentualne zdjęcie które miałoby się znaleźć na koszulce(tu prosimy o podesłanie również drogą mailową na adres: biuro@studioalladyn.pl).

Oczywiście raz jeszcze dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie „Wielka Miłość”. Cieszymy się z tak wielkiego zainteresowania oraz z tego, że tak róznie możemy interpretować miłość. ❤

Dla jednego jest to rodzina, mąż, żona, dziecko, dzieci, zwierzątko, piesek, pasja, szaleństwo, krajobrazy…

Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział i oczywiście powtórzymy to niedługo z jeszcze lepszymi nagrodami!

          

tagi artykułu: Studio Alladyn, konkurs, wideofilmowanie, fotografia, wesela zdjęcia, wesele film, film ślubny.

Leave a Reply