kamerzysta na wesele trójmiasto

Kamerzysta na wesele poszukiwany? Fotograf też? Mamy dla Was specjalne pakiety. Zanim jednak skontaktujecie się z nami sprawdźcie nasze portfolio.

Organizacja ślubu to wiele obowiązków i kosztów. Wynajęcie profesjonalnego kamerzysty na wesele czy fotografa ślubnego to nie lada wydatek. Warto więc zdecydować się na tego, który nie zapomni o Twojej imprezie i robi ładne filmiki. Lub też zdjęcia. Od czego więc zacząć czy przy wyborze odpowiedniego kamerzysty czy fotografa?

Sesja zdjęciowa w plenerze
Fotograf na sesję zdjęciową w plenerze

Kamerzysta na wesele trojmiasto – kamerzysta weselny Gdańsk

Zacznij od przejrzenia jego portfolio, a nie oferty cenowej. To portfolio ma Ci się spodobać. Cenę możesz zaakceptować lub nie. Jednak, by ostatecznie film i pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia Ci się podobała obejrzyj portfolio. Zdecyduj czy ktoś tworzy takie filmy czy zdjęcia jakie chciałabyś/byś otrzymać. Najlepiej pokierować się opiniami, ale i zajrzeć w portfolio. Rynek usług foto i wideo jest ogromny. Także na terenie – Trójmiasto – Gdynia, Gdańsk, Sopot. Ceny za kamerzystę wahają się od tysiąca złotych do nawet ośmiu tysięcy za film. oczywiście za ceną powinna iść też jakość. Dlatego portfolio musi być na tyle dobre, by cena się zgadzała. Pamiętajcie, że nad filmem czy zdjęciami jest sporo pracy.

Fotograf na wesele trójmiasto – fotograf weselny Gdynia

Nagranie czy zrobienie zdjęć to jedno. Później film trzeba zgrać. Jeśli jest na dwóch lub trzech kamerach to zajmuje trochę czasu. Dochodzi do tego dźwięk z rejestratora. Później trzeba to zmontować co zajmuje nie dni, a tygodnie – jeśli ma być doskonały efekt. Później zapisać, nagrać na płytki, stworzyć okładki, wrzucić na pendrive’a nagrać na płytki itd. Podobnie w przypadku fotografa ślubnego. Dlatego portfolio jest tak ważne. Pokazuje ile serca kamerzysta, montażysta czy fotograf wkłada w realizację naszego projektu. Później dochodzi punktualność, zachowanie podczas uroczystości i pomysłowość. To niezwykle ważne elementy przy wyborze. Pamiętajcie o tym.

Tagi: kamerzysta na wesele, fotograf na wesele, kamerzysta weselny trójmiasto, fotograf na wesele Gdynia, fotograf weselny Reda, fotograf na wesele Wejherowo, fotografowanie wesel, wideofilmowanie wesele, kamerzysta trójmiasto.

Leave a Reply