karta menu pizzerii

Planujesz wprowadzić nową kartę menu w swojej pizzerii? Interesuje Cię nowy projekt menu dla pizzerii? Otwierasz właśnie pizzerię i chcesz, by Twoja karta menu wyróżniała się na tle konkurencji? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi podpowiedziami od czego zacząć i naszą ofertą na stworzenie karty menu.

Projekt menu dla pizzerii

Zacznij od tego kim są lub będą Twoi odbiorcy. Na początku może wydawać się, że będą to głodni ludzie. Ale któż nie jest głodny? Codziennie każdy z nas odczuwa jakiś głód i zjadłby coś smacznego. Poznaj więc swoich odbiorców i określ swój target. Do kogo chcesz dotrzeć. Dodatkowo określ swój lokal, swoją pizzerię. Czy Twoja restauracja serwuje pizzę z pieca, czy wyróżnia się na tle innych lub czym się wyróżnia i dlaczego to właśnie u Ciebie będą jeść, a nie u konkurencji. Jeśli będziesz wiedział czym jest Twój lokal będziesz wiedział czego oczekiwać od menu. Czy budować długą i zwięzła kartę menu, czy może krótką. Czy dodawać dużo grafik, czy prostą w formie. Czy drukować ją na papierze jednorazowym czy wrzucać do etui.

ulotka menu restauracja
ulotka menu restauracja

Projekt karty menu dla pizzerii

Najważniejsze to to, żeby wiedzieć dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Karta menu pizzerii to wizytówka. Pierwsze spotkanie klienta z naszą restauracją to drzwi. Później spotyka kelnera i dostaję kartę menu do rąk. I wtedy zaczyna się decydowanie czy zjem coś tutaj czy wyjdę. No pomijając fakt, że wiele osób korzysta z google. I tam właśnie sprawdza oceny lokalu czy menu. Ale gdy masz już w ręce musi znaleźć coś co go zainteresuje. Karta menu musi być więc w punkt. Musi być czytelna i przejrzysta. Klienci nie lubią szukać i wertować kartek. Lubią szybko znaleźć to co ich interesuje i zamówić jedzenie. Tak samo nie lubią czekać na jedzenie.

projekt menu
projekt menu

Stwórz więc kartę menu prostą, czytelną i odpowiednią dla swojego odbiorcy. Nie buduj wielostronicowej książki, nie dawaj milionów rodzajów pizzy. Jeśli planujesz stworzenie karty menu – skontaktuj się z nami.

Tagi: projekt menu dla pizzerii, projektowanie kart menu dla pizzerii, karta menu dla restauracji, marketing restauracji, projektowanie grafik studio alladyn, jak zaprojektować menu pizzerii.

Leave a Reply