projekt animacji 2d

Planujesz stworzyć animację reklamującą swoją firmę albo krótki spot reklamowy? Projekty animacji 2d? Projektowanie animacji 2d wymaga odpowiednich programów i umiejętności dlatego jest to znacznie trudniejsze niż stworzenie projektu graficznego. Jednak nie załamujcie się bo dla nas nie ma problemów, są tylko wyzwania!

Projektowanie animacji 2d – projekty animacji 2d – animowany spot reklamowy

Od czego by zacząć? Określ cel w jakim tworzysz spot animowany. Czy będzie to reklama Twojej firmy, usługi czy pod konkretny produkt. Później zdecyduj się na formę – czy animacji będzie najlepsza? Nie chcemy odradzać ale pamiętaj, że reklama musi być odpowiednia dla konkretnego odbiorcy. Jeśli chcesz dotrzeć do osób starszych to reklama animowana może być mniej skuteczna niż tradycyjne wideo. Choć to oczywiście generalizowanie bo zależy też o jakiej branży tutaj mówimy. No dobrze, jak już wiesz czego chcesz, co chcesz osiągnąć – zacznij działać. Projekty animacji stworzysz w wielu programach graficznych. Znajdziesz w internecie także darmowe programy, gdzie stworzysz krótkie i proste animacje. Jednak jeśli szukasz czegoś bardziej profesjonalnego potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania.

Poniżej prezentujemy świąteczną animację wykonaną dla Hotelu z Warszawy. Hotel narysowany ręcznie przez naszą graficzkę pod kątem kartki świątecznej, reszta została dodana później i z tego powstała ostateczna animacja 2d.

Animacja 2d dla firmy

Polecamy skorzystanie z naszych usług – tworzymy animacje dla firm. Jeśli masz pomysł, a nie wiesz jak go zrealizować to skontaktuj się z nami, a na pewno razem coś wymyślimy. Studio Alladyn projektowanie grafik.

Poniżej kolejna krótka animacja dla hotelu, tym razem z okazji sylwestra i Nowego Roku. Prezentowana w social mediach oraz na nośnikach w hotelu.

Tagi wpisu: projekty animacji 2d, projektowanie animacji 2d, projektowanie animacji 3d, projekt animacji dla firmy, reklama animowana projekty, projektowanie reklam animowanych, animowany spot reklamowy.

Leave a Reply