Projektowanie graficzne

Jesteśmy freelancerami, którzy od wielu lat tworzą projekty graficzne dla firm z przeróżnych branż. Uwielbiamy wyzwania i to sprawia, że wykonywanie zleceń, projektowanie graficzne, tworzenie przeróżnych projektów nie są dla nas pracą, a pasją. Uwielbiamy tworzyć rzeczy piękne i na szczęście wiele takich realizacji mamy już na swoim koncie.

Ciężko powiedzieć, które ładne, ładniejsze lub gorsze – bo każdy ma zupełnie inny gust, każdy klient inne oczekiwania. Do tej pory nie spotkaliśmy się jeszcze z negatywnymi opiniami. Mamy nadzieję, że tak pozostanie na długo, a może i na zawsze. Jeśli więc zastanawiasz się czy warto z nami współpracować – napisz do nas na biuro@studioalladyn.pl lub zadzwoń pod +48 511 601 005 (najlepiej popołudniu, albo napisz, a na pewno oddzwonimy).

Sprawdź też nasze skrócone portfolio:

portoflio graficzne

Projektowanie graficzne – projekty graficzne

Tworzymy przeróżne projekty począwszy od tych mniej skomplikowanych jak wizytówki, plakaty, czy ulotki, aż po projekty logo. Te wymagają zdecydowanie najwięcej pracy ze względu na to iż wymagają nie tylko artystycznego podejścia i znajomości programu graficznego – ale i koncepcji. Najpierw pytamy o oczekiwania klienta. Następnie siadamy, zbieramy wszystkie informacje i opracowujemy koncepcję. Później tworzymy projekt, dobieramy odpowiednią kolorystykę, czcionkę i tak dalej. Na końcu na życzenie klienta tworzymy księgę znaku. To ona opisuje możliwości wykorzystania logotypu.

projektowanie graficzne
Projekt logo wykonany dla Pensjonatu w Niemczech

Oczywiście logo to jedna z naszych specjalności, szczególnie dlatego iż wymaga od nas nie tylko pracy graficznej ale i koncepcyjnej. Kochamy tworzyć piękne rzeczy. W swoim portfolio i doświadczeniu mamy również wiele projektów kart menu. Projekty kart menu to coś co robimy od wielu lat. Dlatego wiemy jaki papier dobrać, jak ułożyć tekst – żeby było czytelne, przejrzyste i po prostu ładne. Gość po otrzymaniu karty musi znaleźć w niej coś dla siebie. Projektowanie graficzne sprawia nam wiele przyjemności dlatego jeśli chcesz stworzyć coś pięknego – odezwij się do nas.

projektowanie kart menu
Projekt karty menu dla Tawerny w Sieciach

Projektowanie grafik Studio Alladyn

Tworzymy także zupełnie inne projekty – jak na przykład etykiety na butelki. Czy to do wina, piwa czy innych napojów. Poniżej przedstawiamy przykładowy projekt graficzny etykiety na wino. Oczywiście możemy stworzyć także naklejki, koszulki z własnym nadrukiem, gadżety firmowe, plakaty, bannery i wiele więcej.

projekt etykiety na wino
Przykładowy projekt etykiety na wino

Projektowanie graficzne – Projektowanie kart menu

Tak jak już wspominaliśmy tworzymy wiele kart menu i logo. Jednak na tym nie kończy się nasza praca i nasze portfolio. Często zaczynamy od projektu logo, następnie tworzymy całą identyfikację wizualną firmy – jak wizytówki, papier firmowy, czy teczki. Później przychodzi czas na ulotki, plakaty czy katalogi albo broszury firmowe. Dlatego jeśli zastanawiasz się czy możemy stworzyć Twój projekt – napisz do nas. Kontakt znajdziesz na samej górze wpisu.

projekt menu dla restauracji
Projekt kart menu wykonany dla Restauracji Natura

Cennik projektów graficznych

Poniżej przedstawiamy projekt plakatu dla Manufaktury Pizzy i Chleba we Wrocławiu z okazji roślinnych wtorków. Plakat jest skierowany do wegan. Tak więc od razu skupia swoją uwagę – szczególnie tych zainteresowanych.

Jeśli chodzi o cennik projektów graficznych to ciężko je wycenić. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Całkowity koszt wykonania projektu graficznego zależy od ilości czasu pracy poświęconej na stworzenie grafiki. Tańsza będzie wizytówka, czy plakat niż karta menu lub logo. Dlatego jeśli chcesz poznać naszą ofertę na stworzenie konkretnego projektu – odezwij się do nas.

projekt plakatu
Projekt plakatu wykonany dla Manufaktury Pizzy i Chleba

 

Zapraszamy do współpracy ze Studio Alladyn.

Tagi wpisu: projektowanie graficzne, projekty graficzne, projektowanie grafik, studio alladyn, studio graficzne, projekty kart menu, projektowanie kart menu, projekty plakatów, projekty wizytówek, projekty graficzne dla firm.

Leave a Reply