Zastanawiasz się czy zdecydować się na fotografa czy kamerzystę? A może szukasz dobrego, profesjonalnego kamerzysty w rozsądnej cenie?

Kamerzysta weselny Gdańsk


Rynek trójmiejski jest dość dobrze rozwinięty jeśli chodzi o branżę ślubną. Bo o takich kamerzystach, fotografach i innych usługach mówimy. Oczywiście – dość dobrze – nie najlepiej bo znajdziemy w Polsce miasta i okręgi, gdzie wybór tych usług mamy jeszcze większy. Nie trzeba wskazywać gdzie.

Obecnie żyjemy w czasach, w których każda osoba posiadająca aparat czuje się fotografem, a każdy posiadający kamerę – nie kamerzystą, a operatorem kamery. Reżyserem. Warto jednak zapoznać się z doświadczeniem kamerzysty, czy fotografem. To szczególnie powinno zadecydować o wyborze odpowiedniej osoby.

Kamerzysta weselny Gdańsk, Gdynia, Sopot
Kamerzysta weselny Gdańsk, Gdynia, Sopot | Studio Alladyn

Kamerzysta weselny Gdynia

Wybierając odpowiedniego kamerzystę weselnego kieruj się nie tylko ceną,ale co najważniejsze jego – portfolio. Ważne by posiadał swoje, własne, autorskie dzieła – filmy. By były aktualne. Jeśli to firma – wykonane przez pracujących jeszcze pracowników. Jeśli więc podoba Ci się materiał, przejdź do drugiego etapu – sprawdź opinie na jego temat. Czy jest wiarygodny, punktualny, czy dobrze się ubiera. czy ubranie jest ważne? Oczywiście – słyszeliśmy historie o osobach które nie potrafiły się ubrać, wełniany sweter, mało wyjściowe spodnie itd. Bywa. Kolejne – cena. 

Cena kamerzysty weselnego trójmiasto

Cena za film weselny, ślubny, z uroczystości zaślubin waha się pomiędzy 1 500 zł, a 7 000 zł. Oczywiście znajdziemy i tańszych i droższych. Wszystko zależy też od tego jakie chcemy usługi, czy jeden kamerzysta, dwoje, czy mają być ujęcia z drona, kran kamerowy, plener, przygotowania, do której ma być nagrywanie, miejsce wesela itd. Wzięliśmy tu widełki za standardowe wesele czyli dojazd gratis, w cenie. Od przygotować do po oczepinach. Dwóch kamerzystów – lepiej ogląda się taki film. Skąd więc taka różnica? W poziomie nagrywania oraz własnej wyceny swojej wartości. Często zbyt wysokiej lub odwrotnie – zbyt niskiej. 

Ślub trójmiasto kamerzysta

Warto więc zastanowić się nad wieloma aspektami przy wyborze odpowiedniego kamerzysty czy fotografa. Niech to będzie dobry wybór – ponieważ tego dnia już nie powtórzymy. 

Tagi artykułu: 

wesele studio alladyn, kamerzysta trójmiasto, fotograf trójmiasto, kamerzysta pomorskie, fotograf pomorskie, fotograf weselny, kamerzysta weselny, kamerzysta na ślub, fotograf wesele, cennik kamerzysta, cennik wesele, studio alladyn.

Leave a Reply