projekt torby hotelowej

Tym razem kilka projektów jakie w ostatnim czasie mieliśmy okazję wykonać dla Hotelu Verte, wyjątkowego obiektu hotelowo-gastronomicznego w samym centrum Warszawy. Projekty hotelowe wykonane przez Studio Alladyn. To jedne z nielicznych projektów jakie mieliśmy okazję wykonać dla obiektu

ulotka hotelowa
ulotka hotelowa

Projekty hotelowe

Przedstawiamy przykładowe realizacje projektów hotelowych, które stworzyliśmy w przeciągu ostatnich tygodni. Liczba projektów dla różnych hoteli jest zdecydowanie większa. Dzisiaj skupiliśmy się na tych stworzonych dla Hotel Verte.

Obiekt ten otwarty został pod koniec 2022 roku w samym centrum Warszawy. Obiekt znajduje się w pałacu Branickich i Szaniawskich. Jest to pierwszy hotel z kolekcji Marriot Autograph Collection w Polsce. Obiekt oferuje także bogatą ofertę gastronomiczną, a w tym wyjątkową restaurację KUK. Współpraca z hotelem to dziesiątki projektów graficznych, a także zleceń druków.

projekt torby hotelowej
projekt torby hotelowej

Projekty graficzne dla hoteli

Powyżej znajdziemy przykładowy projekt ulotki hotelowej oraz torby papierowej. Ostatecznie torba firmowa wykonana została w różnych wymiarach – na wino oraz prosseco. Poniżej znajdziemy przykładowy projekt zawieszki hotelowej na drzwi.

projekt zawieszki hotelowej
projekt zawieszki hotelowej

Dodatkowo wykonaliśmy również projekt Vouchera – poniżej przykład wykonania. Bon zakupić można zarówno na usługi hotelowe, jak i gastronomiczne.

projekt vouchera hotelowego
projekt vouchera hotelowego

No i przepiękny projekt pudełka na wino z etykietą na wino. Projekt etykiety to tylko wizualizacja.

projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino

Sprawdź także nasze skrócono portfolio – tutaj lub skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Tagi wpisu: projekty graficzne dla hoteli, grafik hotelowy, projekty hotelowe, projekty graficzne dla restauracji, grafiki dla hoteli, studio alladyn.

Leave a Reply