projekty restauracyjne

Dzisiaj krótko o realizacjach, które stworzyliśmy oraz zleciliśmy do druku w ostatnich tygodniach. Projekty restauracyjne kart menu, voucherów, czy etykiet na wino oraz kawę. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami.

Projekty restauracyjne

Zaczniemy od tego co najważniejsze w restauracji – czyli projekt karty menu. Poniżej pięć realizacji wykonanych dla różnych lokali gastronomicznych w Polsce. Pierwsze dwa to Serwus w Gdyni, restauracji zlokalizowanej niedaleko klifu Orłowskiego. Idealne miejsce zarówno na śniadanie, jak i wykwintny obiad. Wszystko to w przepięknym klimacie i lokalizacji. Projekty stworzyliśmy jeszcze w 2021, jednak kilkukrotnie odświeżaliśmy i uaktualnialiśmy treść. Realizacja spodobała się nie tylko klientowi, ale i Gościom. Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Wykonaliśmy zarówno projekty karty menu głównej, karty win, kart śniadaniowych oraz menu dziecięcego.

projektowanie kart menu
projektowanie kart menu
projekt karty menu
projekt karty menu

Tym razem menu dziecięce w formie podkładki dla Rosevia Resort & SPA, przepięknego kompleksu – apartamenty, restauracja nagrodzona licznymi wyróżnieniami, a także spa. No wiele więcej ale nie o tym dzisiaj. Projekt wpisuje się w kanwę restauracyjną.

projektowanie kart menu
projektowanie kart menu

Kolejne projekty kart menu wykonane zostały dla Flo w Warszawie. Gościna w restauracji to niecodzienna uczta zmysłów. Niezwykłe doznania smakowe, ale i architektura oraz wnętrza napawają zdumieniem. Dla restauracji wykonaliśmy już wiele projektów – zarówno projekt karty menu głównej oraz menu okazjonalnych.

projekty kart menu
projekty kart menu

Tu przedstawiamy menu okolicznościowe wykonane dla baru należącego do Flo.

projekt karty menu
projekt karty menu

Projekty graficzne dla restauracji

Projekty restauracyjne to przecież nie tylko karta menu, czy oklejenie szyb, logo itp. To także wizytówki, plakaty, czy właśnie projekt vouchera. Dlatego dzisiaj zamieszczamy dla was dwa projekty voucherów wykonane dla restauracji. Ten drugi wykonany został zarówno dla restauracji hotelowej, jak i samego hotelu – były bardzo podobone.

projekt vouchera
projekt vouchera
projekt vouchera hotelowego
projekt vouchera hotelowego

Tym razem coś zupełnie innego. Wykonujemy także projekty etykiet na wino, projekty nadruków na torby papierowe oraz materiałowe, projekty ulotek, wizytówek, plakatów, bannerów, billboardów, czy projekty etykiet na kawę.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

Zapoznaj się także z naszymi przykładowymi realizacjami w portfolio – tutaj lub skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Tagi wpisu: projekty restauracyjne, projekty dla gastronomii, grafiki dla gastronomii, grafiki dla restauracji, projekty graficzne dla restauracji, projekt karty menu, projektowanie kart menu, projekty graficzne menu, projekt graficzny menu.

Leave a Reply