Otwierasz kawiarnie, bar, pub czy po prostu drink bar? Zastanawiasz się jak stworzyć kartę drinków? Jak powinien wygląd projekt karty drinków? Skontaktuj się z nami. Razem wymyślimy koncepcję i opracuję szatę graficzną Twojej karty drinków i napojów.

karta menu
karta menu

Jak stworzyć kartę drinków?

Zacznijmy od najważniejszego – karta drinków, karta napojów czy nawet karta menu muszą być spójne z całością. W dzisiejszych czasach nie ma już miejsca na oszczędność finansową, czy w środkach. Musimy zadbać o to by od wejścia do naszego pubu, kawiarni czy drink baru Gość wiedział, gdzie jest i czuł się tam dobrze. Dlatego jeśli zadbałeś o charakter miejsca i teraz pozostała Ci część graficzna karty drinków, plakatów, ulotek itp. to musisz to zrobić profesjonalnie. Nie zepsuj całej ciężkiej pracy i włożonego serca w stworzenie tego miejsca beznadziejną kartą drinków. Stwórz taki projekt, który w pełni będzie dopasowany do Twojego pubu czy kawiarni. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

drukowanie kart menu
drukowanie kart menu

Jak powinna wyglądać karta drinków?

Karta drinków tak samo jak i karta menu czy karta napojów powinna być po pierwsze czytelna. Nie ważne czy masz sam tekst czy ze zdjęciami – ważne by była czytelna. Goście – dalej zwani klientami lubią dostać do ręki to co nie będzie trudne w obsłudze. Tak więc długa, wielostronicowa karta nie będzie dla nich przejrzysta. Oczywiście dużo łatwiej znaleźć to co chcemy wypić niż to co chcemy zjeść ale zdarzają się też tacy klienci, którzy chcą popatrzeć w menu i wybrać coś czego nie znają albo znaleźć coś na co mają ochotę bo o tym nie wiedzą. Jeśli dasz długi spis treści Gość się zniechęci albo pogubi w tej książce. Dlatego warto by była czytelna. Krótka? Niekoniecznie, ale czytelna. Może własnie podkreśl, wytłuść jakoś najważniejsze elementy, rodzaje. Zainspiruj czymś by wybrał odpowiedni drink czy alkohol.

Tagi artykułu: projekt karty drinków, projekt graficzny karty drinków, projekt karty napojów, projekty graficzne studio alladyn, projektowanie kart drinków, projektowanie grafik dla restauracji, projekty graficzne dla restauracji, projekty graficzne bar, top projekty kart drinków.

Leave a Reply