kalendarz 2022

Planujecie projekt kalendarza firmowego 2022? A może 2023 albo 2024? Nie ma problemu. Z nami stworzycie niepowtarzalny projekt graficzny własnego kalendarza.

Rodzajów kalendarzy ściennych w Internecie znajdziemy wiele. Warto więc dlatego wybrać odpowiedni model, a co najważniejsze – stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną grafikę, która będzie utożsamiała odbiorcę z naszą firmą. Najgorsze co można zrobić to stworzyć taki kalendarz, który trafi od razu do śmietnika. Od czego więc zacząć? Zdecyduj się czy robisz kalendarz książkowy, kalendarz ścienny jednodzielny, czy kalendarz ścienny trójdzielny. A może jeszcze coś innego? Jest wiele opcji. Zapewniamy.

Projekt kalendarza 2022

Co powinno znajdować się na główce (topie kalendarza)? Coś czym zachwycisz, zainteresujesz, wzbudzisz wyobraźnie, spowodujesz, że kalendarz zawiśnie na ścianie. Nie może to być po prostu zwykłe zdjęcie, które opowiada o tym co robisz. Musi to być coś bardziej przemyślanego. Jeśli uderzasz do kontrahentów, klientów to stwórz coś takiego co ich zaciekawi. Nikt nie chce mieć badziewia na ścianie. I jeszcze trzeba wbić gwóźdź żeby go przywiesić. Ale jak zrobisz coś innego – to na pewno nie wyląduje w koszu i będzie podziwiany przez wiele osób.

kalendarz 2022
kalendarz 2022

Projekty kalendarzy firmowych

To jeden z naszych przykładowych projektów. Oczywiście wrzucony na mockupa, czyli widzimy tylko jego wizualizację. Oryginalnie ten kalendarz nie ma żółtych cyferek, a standardowy kalendarz – choć i tak nie wygląda tak źle. My oprócz grafiki zajmujemy się też fotografią. Dlatego w tym roku postanowiliśmy nawiązać do tej części naszej działalności. I co wyjątkowe w tym projekcie kalendarza to to, że nie było to zdjęcie planowane. Zostało zrobione przez przypadek. Jednym może się podobać, innym nie. Nam bardzo. Jest takie nostalgiczne i co najważniejsze, zawiera morze – który wszyscy kochamy i to w ciepłych, stonowanych kolorach chcieliśmy tu ukazać.

Tagi: projekt kalendarza firmowego, kalendarz firmowy 2022, kalendarz firmowy 2023, projekt kalendarza na 2022, własny projekt kalendarza 2023, projekty graficzne, studio alladyn.

Leave a Reply