kalendarz firmowy na rok 2023

Projekt kalendarza firmowego to dla wielu firm bardzo ważne i trudne wyzwanie. Wiąże się ono bowiem z zaprojektowaniem nie tylko plakatu ale czegoś co zawiśnie u klientów, czy kontrahentów na długi czas bo aż na 365 dni. Okres świąteczny i noworoczny to więc czas kiedy firmy prześcigają się w pomysłach i tworzą bardzo atrakcyjne projekty kalendarzy. Dlatego te słabsze znikają ze ścian i lądują w śmietniku. Najlepsze wiszą przez cały rok i każdego dnia przypominają im o naszej marce.

Projekt kalendarza firmowego – od czego zacząć?

Warto zastanowić się nad tym do kogo trafią kalendarze. Czy będzie to przypadkowy odbiorca, nasi klienci, kontrahenci, a może nasza konkurencja? Może oddamy go tylko najbliższym albo pracownikom? Odpowiedź na to pytanie pozwoli nam odpowiednio podejść do projektu. Jeśli jesteśmy firmą, która chce trafić do klientów firmy to musimy nawiązać do naszej branży. Fajnie gdybyśmy w skryty sposób codziennie przypominali im o naszej firmie. Jeśli chcemy dać je w podziękowaniu za pracę pracownikom naszej firmy – zróbmy coś, by chcieli go zawiesić na ścianie i pochwalić się pracą u Was swojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom.

kalendarz 2022
kalendarz 2022

Jeśli więc wiemy do kogo chcemy już trafić – zabierzmy się za projektowanie kalendarza. Oczywiście rodzajów, wielkości jest przeogromna ilość. Czy to biurkowe, wiszące jednodzielne kalendarze, albo trójdzielne kalendarze…Można wymieniać wiele.

Jeśli więc wiemy komu go wręczymy, w jakim formacie to pomyślmy nad projektem. Nie bądźmy jednak szablonowi. Spróbujmy wyjść poza utarty schemat. Jeśli prowadzisz firmę produkcyjną butów to nie twórzmy dwunastu stron kalendarza z inną parą butów. Pokombinujmy, pomyślmy. Może zróbmy zdjęcie modelki czy modela w tych butach w różnych ciekawych miejscach świata. Może różne aktywności. Nikt nie powiesi kalendarza ze zdjęciami butów. No chyba, że jest butofobem albo nie ma innego ciekawszego kalendarza na ścianę. Dlatego tak niezwykle ważne jest, by grafika czy zdjęcie było wciągające i intersujące. Projekt kalendarza firmowego musi być więc przemyślany, a nie zrobiony na szybko. No chyba, że drukujesz go w dziesięciu sztukach. Choć i w tym przypadku taki kalendarz to Twoja wizytówka.

kalendarz firmowy na rok 2023
kalendarz firmowy na rok 2023

Jeśli więc zastanawiacie się nad projektem i chcielibyście taki stworzyć – zachęcamy do kontaktu z nami. Zamieściliśmy tutaj tylko przykładowe projekty kalendarzy firmowych. Czekamy na Waszą wiadomość. Odwiedźcie także naszego facebooka – tutaj, gdzie staramy się jak najczęściej publikować nasze nowe realizacje.

Tagi wpisu: projekt kalendarza firmowego, kalendarz firmowy na 2023, projektowanie kalendarzy, najlepszy projekt kalendarza dla firmy, projekty kalendarzy firmowych, kalendarz firmowy na 2024.

Leave a Reply