tatuaż wodny z własnym wzorem

Tym razem mamy dla Was może nic nowego, ale na pewno coś wyjątkowego. Kiedyś kojarzyło nam się z serkami – magnes albo tatuaż wodny. Tym razem mamy dla Was szansę na zrobienie projektu tatuażu wodnego. Tatuaż z własną grafiką to coś wyjątkowego nie tylko dla dzieci, ale dla każdego kto lubi odrobinę humoru. Super pomysł na 18te urodziny, panieńskie, kawalerskie lub inne naznaczenie. A może chcesz wkręcić swoją kobietę? Zamów swój własny projekt i zrealizujmy razem wydruk.

Tatuaż z własną grafiką

Myślicie, że to tylko hit dziecięcych zabaw i imprez? Zdziwicie się jakie zaskoczenie sprawisz, gdy wejdziesz z tatuażem swojego męża, swojej mamy lub coś zupełnie innego. Nie zabraknie łez. Oferujemy projekty tatuaży zmywalnych – możemy zrobić dla Was cokolwiek zechcecie. Mniejsze i większe. Napis, zdjęcie, miejsce, las, miłość życia, ikonę i wiele więcej. A może coś artystycznego? Wszystko co potrzeba. Takie tatuaże są szybkie do wykonania, bezbolesne i zawsze można je zmyć. Przecież to tatuaż zmywalny z projektem.

Tatuaże, które projektujemy realizujemy później w zaufanych drukarniach. Te gwarantują nam, że tatuaże przebadane zostały dermatologicznie i są w 100% bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. – Paweł Konkel, Studio Alladyn.

projekt tatuaż wodny
projekt tatuaż wodny

Tatuaże wodne z własnym wzorem wykorzystywać możemy bez obawy o podrażnienia skóry czy alergię. Wrzucić możemy także dowolną grafikę, kształt czy rozmiar. Tatuaże maksymalnie do formatu A4. Do zmycia wystarczy gąbka z płynem… a możesz ich nie zmywać nigdy – tylko musiałbyś się nie myć. Tego nie polecamy. Oczywiście żartujemy. To jak? Macie ochotę na odrobinę szaleństwa?

Zachęcamy do kontaktu z nami – wycenimy zarówno projekt, jak i wydruk.

Ps. Wiemy, że te zdjęcia pokazują normalne, a nie wodoodporne tatuaże ale to tak tylko poglądowo.

tatuaż wodny z własnym wzorem
tatuaż wodny z własnym wzorem

Tagi: tatuaż wodny z własnym nadrukiem, tatuaż wodny z własnym wzorem, tatuaż własny wzór, tatuaż wodny projekt, tatuaż wodny własny projekt, projektowanie tatuaży wodnych, studio alladyn, projekty graficzne – karty menu.

Leave a Reply