zaproszenia ślubne projekty

Zaproszenia ślubne to niezwykle ważna rzecz podczas organizacji swojego wesela. Zanim goście będą mogli zobaczyć Wasze cudowne wesele czy ślub, najpierw otrzymają zaproszenia. jestem pewien, że to nie one zdecydują czy ktoś przyjdzie na Wasz ślub czy nie. Jednak jest to wizytówka i pierwszy kontakt z Waszą uroczystością. Dlatego warto zadbać o to, by Wasz zaproszenia były wyjątkowe.

Zaproszenia ślubne – Top projekty

Dzisiaj pokażemy Wam kilka naszych realizacji. Przejrzyjcie do końca zanim je ocenicie bowiem każde z zaproszeń zostało wykonane na zlecenie klienta i wszyscy byli szczęśliwi, że otrzymali to czego pragnęli. Każdy ma bowiem swój gust, klimat i odczucie piękna. Dla nas każde jest wyjątkowe i artystyczne.

banner reklama studio alladyn

Poniżej zaproszenie w kolorach złotym, szarym i pobrudzony biały, który daje efekt starego papieru. Zaproszenie wykonane może być także na papierze ekologicznym z grawerowaniem. Format zaproszenia to kwadrat. Nietrudno znaleźć też kwadratową kopertę.

"<yoastmark

Kolejne zaproszenie na ślub Natalii i Damiana. Trochę bardziej anglojęzyczne i w połączeniu z brokatem. Format ulotki A5 lub mniejsze. Oczywiście Wasz wybór.

"<yoastmark

Tym razem projekt w nieco bardziej standardowych kolorach weselnych – czerwień i biel oraz wyraźnie pokazujące się kwiaty z lekki złoceniem okładki. Do tego szara koperta i można zawozić rodzinie.

zaproszenie ślubne projekt
zaproszenie ślubne projekt

No i mamy coś dla Młodych, którzy pragną wyprawić swoje wesele bardziej w klimacie rustykalnym. No może nie do końca jeszcze rustykalne bo brakuje brązu ale na może być wieś, czy coś w tym klimacie. Fanie sprawdziłby się tu także klimat regionalny, np. kwiatki kaszubskie itp. Zaproszenia ślubne projekty.

projektowanie zaproszeń ślubnych
projektowanie zaproszeń ślubnych

Tym razem dla wesela nadmorskiego albo pod gwiazdami. Kto by nie chciał? Powiedzieć tak na plaży u brzegu morza, albo na Marsie – tylko kto by się tam zjawił. Pewnie chcieliby wszyscy ale kogo byłoby stać. No dobra, a jak się podoba projekt zaproszenia?

zaproszenie ślubne
zaproszenie ślubne

No i ostatnie na dziś – mało ślubno-weselne kolory ale jednak, czasami można wyjść z tradycji i zrobić coś na przekór. Warto? Sami oceńcie. Nam się projekt podoba.

"<yoastmark

Tagi: zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne top projekty, projekty zaproszeń ślubnych, zaproszenia ślubne projekty, projektowanie zaproszeń ślubnych, zaproszenia ślubne wzory, własny wzór zaproszenia ślubnego, zaproszenia weselne, studio alladyn, projekty graficzne.

 

 

Leave a Reply