projekt broszura

Chcesz stworzyć projekt katalogu dla firmy? Planujesz wykonać projekt broszury firmowej? Skontaktuj się z nami, bardzo chętnie Ci w tym pomożemy.

Katalog i broszura to dwie różne rzeczy. Katalog przedstawia usług jakie świadczy nasza firma i opowiada o nich. Znacznie dłużej niż broszura. Może opowiadać też o naszej historii i zawiera znacznie więcej tekstu. Broszura to krótka, skrócona wersja katalogu. Często porównywana do ulotki. Choć nieco bardziej rozbudowana niż ulotka. Dlatego ciężko je ze sobą porównywać.

Projekt broszury dla firmy – projekt katalogu firmowego

W obu przypadkach musimy zacząć od tego samego czyli określenia informacji jakich chcemy zawrzeć wewnątrz. Zarówno katalogu jak i broszurze. Katalog powinien zawierać jednak jak najwięcej i szczegółowych informacji o firmie i produktach, Dlatego opisz je dokładnie i wytłumacz ich działanie, zalety itp. W broszurze skup się na tym, by klient chciał zapytać o więcej. Albo po przeczytaniu broszury spojrzeć w katalog firmy. Super jak byłyby ze sobą spójne graficznie. Dlatego katalog pełni funkcję informacyjną. Przeznaczony jest dla osób bardziej zdecydowanych kupnem produktu. Broszura spełnia rolę ulotki i działa zachęcająco.

projekt broszura
projekt broszura

Projektowanie katalogu firmowego

Broszura może być stworzona pod konkretną usługę. Na przykład na targi branżowe. Dlatego nie musimy się tam super rozpisywać. Zawrzyjmy informacje potrzebne. Jeśli macie wątpliwości lub chcecie byśmy stworzyli projekt broszury lub katalogu dla Was to zachęcamy do kontaktu z nami. Od wielu lat działamy w branży graficznej i tworzymy wiele projektów, w tym także katalogów i broszur. Studio Alladyn projektowanie grafik.

Tagi: projekt katalogu dla firmy, projektowanie katalogów firmowych, projekt katalogu firmowego, projekt broszury dla firmy, projektowanie broszur dla firm, projekty dla firm, projekty graficzne dla firm, studio alladyn.

Leave a Reply