Jak zaprojektować winder? Gdzie zamówić winder? O tym już w dzisiejszym wpisie. Na początku warto zastanowić się nad formatem windera oraz jego wielkością oraz tym, gdzie będzie się znajdował i co będzie przedstawiał. Formatów i wielkości winderów mamy przeogromną ilość. Są windery jednostronne lub windery dwustronne. Są windery z podstawą czy z rotatorem. O tym już dzisiaj.

Projekt graficzny windera – projekt windera.

Po pierwsze – jaka wielkość. Wielkość windera musimy dopasować do tego, gdzie będzie się znajdował. Jeśli na ulicy i mają go zobaczyć go przechodnie to średniej wielkości lub małe, jeśli chcemy być widoczni już z daleka dla przejeżdżających aut to pewnie wybierzemy nawet 5-metrowy. Format, czyli kształt również może się różnić. Prosty – prostokątny, zaokrąglony na dole i u góry lub coś zupełnie innego. Większość firm produkujących windery, flagi posiada formatki dla typów jakie wykonuje i tu warto przejrzeć formaty i wielkości. Poniżej przedstawiamy jeden z naszych projektów z propozycjami winderów dla szkółki windsurfingowej.

winder2

Po drugie – gdzie będzie się znajdował. Oczywiście od tego jest uzależniona jego wielkość i format ale oddzieliliśmy ten punkt ponieważ warto tu zwrócić uwagę również na jakość, materiał masztu i flagi reklamowej, a także przymocowanie. Jeśli flaga z logo znajdować się będzie w miejscu ochronionym przed wiatrem i deszczem to możemy zainwestować z podstawą, jeśli będzie znajdować się jednak na wietrze, czy ma być wbijany w piasek to tu bardzo dobrze sprawdzi się winder z rotatorem. Flaga reklamowa będzie się okręcać się przy wietrze i łatwo będzie nam go przymocować do powierzchni.

winder1

Projekt graficzny windera – jak zrobić projekt flagi reklamowej – flagi firmowej.

Po trzecie – projekt graficzny windera, projekt graficzny flagi reklamowej firmy. Tutaj zastanówmy się co chcemy zareklamować, co chcemy na nim umieścić, czy ma być dobrze widoczne. Przy jednostronnych winderach najlepiej widoczne będą kolory jaskrawe – jak np. u góry róż, czy jaskrawy kolor żółty. Dobrze widoczne są też kolory łączone ze sobą czarna flaga i biały napis lub odwrotnie. Pamiętajmy, że takie windery prześwitują i warto więc zastanowić się nad dobrym doborem kolorów na projekcie graficznym flagi czy windera. Później dodajemy to co nas interesuje – jeśli to reklama firmy – dajmy duże logo, duży napis i może coś kojarzącego się z naszą firmą. Jeśli ma być to produkt np. wyprzedaż laptopów, nowy laptop czy coś w tym stylu. Dodajemy laptop i duży tekst „wyprzedaż”. Nie twórzmy książki na winderze, której i tak nikt nie przeczyta. On ma nas zainspirować, pokierować do sklepu. Tam dowie się więcej. Nie zapominajcie także o tym, że windery mogą być także dwustronne. Dzięki czemu kolory nawet inne niż te o których pisaliśmy będą wyraźniejsze, a materiał na pewno trwalszy.

Jeśli potrzebujecie pomocy z projektem graficznym flagi reklamowej, czy projektem graficznym windera firmowego zachęcamy do kontaktu z nami.

Tagi artykułu: winder projekt graficzny, projekt graficzny windera, jak zaprojektować winder, projekt graficzny flagi reklamowej, projektowanie grafik studio alladyn, grafika flagi firmowej, grafika flaga reklamowa firmowa, projekty graficzne dla firm.

Leave a Reply