Szukacie inspiracji do stworzenia projektu graficznego plakatu wakacyjnego? Zastanawiacie się jak zareklamować swój hotel, szkołę windsurfingu albo może wakacyjną restaurację? Podrzucamy kilka przykładowych projektów graficznych plakatów. Może uda się nam Was zainspirować do stworzenia czegoś nowego.

Projekty graficzne plakaty dla hoteliProjekty graficzne ulotki dla hoteli

 

Jak zaprojektować ulotki dla hoteli albo plakaty dla hoteli pod kątem wakacji? Tutaj przedstawiamy jeden kierunek myślenia. Można go oczywiście połączyć z zupełnie innym kolorem niż biały. Bardziej wakacyjnym np. żółcią – słoneczną, czy morskim niebieskim. Również wyglądałoby ładnie i przyciągałoby wzrok. Warto jednak pamiętać, że obojętnie jaka byłaby to grafika musi kojarzyć się z naszym miejscem – naszym hotelem.

Po pierwsze warto więc nawiązać kolorystyką w grafice ulotki czy plakatu. Gdy już to uda nam się osiągnąć ważne by projekty były wyraziste i skupiały na sobie uwagę. Grafika Wakacje 2020 ma za zadanie przyciągnąć uwagę wszystkich zainteresowanych. Jeśli klient będzie szukał wakacji, na pewno zwróci na to uwagę. Być może także zainspirujemy go do tego, by zechciał gdzieś wyjechać. Jeśli projekt graficzny mu się spodoba – być może uda nam się go sprowadzić czy to na naszą stronę internetową czy do kontaktu telefonicznego.

Powyższa grafika dla biura podróży przyciąga uwagę trzema rzeczami. Zdjęcie – wyraźne, kojarzy nam się z wakacjami i zabawą. Duży napis „summer travel” czyli od razu wiemy czego dotyczy reklama. Przy reklamie adwordsowej sprawi, że budżet nie będzie przepalany. Ludzie których nie interesuje oferta nie klikną. Trzecie co jest najbardziej wyróżnione to rabat. Coś co ludzie uwielbiają. Oczywiście tutaj zarzuciliśmy -99 procent co jest raczej mało kiedy spotykany i mało prawdopodobne, jednak jest to tylko przykład. Myślę, że na taką ofertę na pewno zwrócilibyście uwagę. Szczególnie będąc facetem.

No i trzecia grafika wykonana przykładowo z myślą o szkole windsurfingu, ofercie pobytowej dla hotelu na wakacje. Wykorzystać możemy tę grafikę również. Dla wszystkich miłośników sportów wodnych będzie na pewno ciekawa. Dla wszystkich pragnących adrenaliny, a nigdy nie pływających na desce – także. Dlatego ten projekt graficzny plakatu, czy projekt graficzny ulotki sprawi, że będzie on odpowiedni dla odpowiedniej grupy odbiorców. Co jest ogromnym plusem bo również przy wykorzystaniu grafiki w kampanii czy to na facebook, czy w google nasz budżet nie będzie przepalany. Mniej nie potrzebnych klików i wejść, a więcej gości zanteresowanych.

Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, a na pewno stworzymy razem piękny wakacyjny projekt graficzny dla hotelu, restauracji czy innego biznesu.

tagi artykułu: plakat wakacje, plakat wakacyjny, wakacje nad morzem 2020, wakacje nad morzem plakat, projekty graficzne plakat, projekt graficzny plakatu, projekt graficzny ulotki, projekty graficzne ulotek, jak zaprojektować grafikę, grafiki dla hoteli, agencja graficzna hotel.

 

Leave a Reply