Bardzo łatwo znaleźć zagraniczne piosenki, które możemy wykorzystać przy teledyskach weselnych. Dużo trudniej, gdy chcemy odnaleźć coś polskojęzycznego. Dlatego przedstawiamy nasze top 10 polskich piosenek do teledysków weselnych. Top 10 polskich piosenek weselnych. Podkłady muzyczne do filmu weselnego.

1. Seweryn Krajewski – Czekasz na ta jedna chwile

Ta piosenka to nie tylko zwykły tekst i dźwięki. To historia wielu pokoleń, wielu lat, wspomnień, ludzi i miłości. Dlatego warto zastanowić się czy nie powinna pojawić się i na naszym weselu.

2. Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty

Kolejny hit, który pojawia się bardzo często na weselach. Jednak to jaką daję energię wystarczy do tego, by i u nas też się pojawiła.

3. Marek Tranda – Dumka

To ja, to ja, to ja jestem królem… bo Ty wybrałaś właśnie mnie. I tak powinien cieszyć się każdy Pan młody. Pełna energii, optymizmu i uśmiechu.

banner reklama studio alladyn

4. Miłość drogę zna (Król Lew 2)

Ta piosenka pojawiła się tu nie przypadkiem. Choć usłyszeć ją możemy w bajce Król Lew 2 to jednak jest na tyle piękna i uczuciowa, że nie mogło jej tu zabraknąć.

 

5. Eleni – Tylko w Twoich dłoniach

No i kolejna piękna piosenka po którą warto sięgnąć przy wyborze piosenek do teledysków weselnych czy do pierwszego tańca.

6. Skaldowie – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

No i kolejny polski hit weselny. Skaldowie stworzyli cudowny kawałek, który od lat towarzyszy standardowym polskim weselom.

 

7. Perfect – Kołysanka dla nieznajomej

Perfect każdy zna i co najmniej lubi. Dlatego nie mogło zabraknąć i tego kawałka.

 

8. Andrzej Piaseczny – Śniadanie do łóżka

Jest i Andrzej Piaseczny ze swoim kawałkiem – Śniadanie do łóżka. Kto przyniesie śniadanie do łóżka po nocy poślubnej?

 

9. Łzy – Czy ten Pan i Pani

Ania Wyszkoni i jej anielski głos. Któż nie zna tego polskiego szlagieru – Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani… A czy są zakochani? Tak!

 

10. Dżem – Whisky

Piosenka bardzo często wykorzystywana do pierwszego tańca. Oczywiście to więcej niż piosenka, to legenda. Warto więc zastanowić się czy po nią nie sięgnąć również i do filmu.

 

Chcecie więcej polskich piosenek weselnych? Piszczie!

banner reklama studio alladyn

Tagi artykułu:

polskie piosenki weselne, muzyka polska wesele, film weselny muzyka polska, studio alladyn, kamerzysta trójmiasto, fotograf trójmiasto, kamerzysta pomorskie, fotograf pomorskie, top 10 polskich piosenek weselnych, fotograf weselny, kamerzysta weselny, kamerzysta na ślub, fotograf wesele, cennik kamerzysta, cennik wesele.

Leave a Reply