Wizytówka to niezbędny rekwizyt dla profesjonalnego przedsiębiorcy i biznesmana. To jak głos dla piosenkarza i głos dla lektora filmowego. Pierwsze co widzimy człowieka, jego wygląd (bo charakteru w krótkim czasie nie poznamy), a później wizytówkę.

Wizytówka to pierwsze wrażenie o firmie. Im jest ona bardziej dopracowana, bardziej profesjonalna tym lepsze wrażenie sprawia firma. Rodzajów wizytówek jest wiele. Poczynając od projektów graficznych po wybór papieru, materiały do nadruku, kształtów itp.

Obecnie drukarnie oferują wiele rodzajów papierów, dzięki czemu nasza wizytówka może być dokąłdnie taka jak chcemy. Projektów graficznych wizytówek w internecie znajdziemy wiele. Jednak decyzja na jaką się zdecydujemy zależy od nas samych.

Wiele firm i sklepów internetowych oferuje kreatory, dzięki którym bez żadnej zabawy czy stratu czasu, w kilka minut możemy zaprojektować swoją wizytówkę i… od razu wysłać do wydruku. Jednak nie będzie ona wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ z szablonu z którego właśnei skorzystaliśmy skorzystać mogło już wiele innych firm. Wyobraź sobie, że idziesz na spotkanie, gdzie wymieniacie się wizytówkami, a obie są takie same. Jedyne co je różni to dane.

My oferujemy własne, indywidualne projekty wizytówek. Zarówno firmowych, dla osób prywatnych, jak i dla dla przeróżnych działalności. Chcemy, by twoja wizytówka była nie tylko wyjątkowa. Zapytamy Cię co wyróżnai Twoją firmę i stworzymy ją na Twoje potrzeby. By kojarzyła się z Twoją firmą, ale i przypominała o niej i powodowała, że pierwszą osobą o której pomyśli klient będzie twoja firma, a nie inny sklep, czy firma.

Wizytówki mogą być drukowane na wielu rodzajach papieru, czy materiałach. Począwszy od średnio-grubego papieru o gramaturze np 130g, do 250g, matowe, błyszczące czy na zupełnie innych materiałach drukarskich lub na tych gdzie nie będzie standardowego druku, a np. grawer. Oczywiście wiele zależy od rodzaju, czy specyfiku Twojej firmy, a także budżetu jakim dysponujesz. Dlatego zachęcamy do kontaktu, a na pewno postaramy się doradzić jaką wizytówkę zamówić.

Tagi do artykułu:

Wizytówki firmowe, wizytówki projekt, wizytówki grawerowane, jak zrobić wizytówkę, wizytówka firmowa, wizytówka zamów, wizytówka na drewnie, ekowizytówka.

Leave a Reply